konfigurujte

Modernizace výtahu

konfigurátor
 
Modernizace a rekonstrukc

Modernizujeme a rekonstruujeme

Více o službě

Výtahy VOTO - Definitivně dospělá firma

20.01.2014

Naše firma loni oslavila 18. narozeniny. Zabýváme se veškerou činností kolem výtahů – projekcí, konstrukcí, montážemi a servisem. Naším mottem je "VŽDY MÁME ŘEŠENÍ“ a z praxe víme, že to lze!

Ačkoli jsme již papírově dospělí, stále ve vývoji nepolevujeme a pilně pracujeme na neustálém zlepšování kvality i kvantity našich výrobků. Od tzv. malých nákladních výtahů s nosností od 50 kg, přes osobní výtahy, výtahy do rodinných domů, do nemocnic, restaurací, administrativních budov až po stále nezbytnější modernizace výtahů v panelových domech. 

Kromě výtahů se zabýváme i různými typy plošin pro imobilní, ať už jsou to šikmé zdvihací plošiny, které kopírují schodiště, přes svislé plošiny, které umí obhospodařovat až 5 pater, ale v nabídce máme i různá schodišťová křesla, která jsou vhodná pro použití do rodinných domů. Samostatnou kapitolou je výroba ocelových konstrukcí výtahových šachet. Kromě samotné výroby tvoří nedílnou součást naší činnosti i servis.

Pro všechny výrobky naší společnosti platí, že dodací lhůta je maximálně 90 dní od podpisu smlouvy. Není ovšem výjimkou, že standardní dodací lhůtu firma zkrátí až o třetinu. Na všechny výtahy je standardně poskytnuta záruka po dobu 5 let. Po uplynutí záruky služby nekončí. Samozřejmostí je i kompletní pozáruční servis.

Jsme firma, která již překonala dětské bolístky a neduhy. Jsme firma, na kterou se můžete s čímkoliv obrátit, firma, pro kterou není žádný zákazník na obtíž, naopak, vždy jsme připraveni maximálně vyjít vstříc Vašim požadavkům. Jsme firma, která je na svoji činnost patřičně hrdá, o čemž se můžete přesvědčit například na krátkém spotu pro místní televizi.

 

Ačkoli jsme plzeňská firma, naše činnost není regionálně omezena. Mnoho našich výtahů a plošin najdete i v Praze a na dalších místech České republiky.

Dobře víme, že nejen výtahy živ je člověk. A tak se snažíme podporovat i jiné dobré věci. Podporujeme mládežnický fotbal v klubu SK SENCO DOUBRAVKA, plzeňské Indiány, či Domov Harmonie v Mirošově. Podporovaných subjektů je mnohem více, seznam je k nahlédnutí zde: http://www.vytahy-voto.cz/o-spolecnosti/podporujeme.

Detailnější informace o naší činnosti se můžete dozvědět na stále aktualizovaných webových stránkách www.vytahy-voto.cz, kde je Vám k dispozici nejen galerie již dokončených výtahů, ale například i bližší specifikace našich výrobků, nebo poradna, kde se na nás můžete obrátit s dotazy.

Kontakt:

Rádi Vás přivítáme v našem show roomu v sídle společnosti, kde jsou vystaveny základní typy nabízených výtahů. Sídlo se nachází v Plzni, Jateční 10.

 
 

Zdroj:http://sdeleni.idnes.cz/vytahy-voto-definitivne-dospela-firma-dh5-/rea-sdeleni.aspx?c=A131220_162921_rea-sdeleni_ahr

»zpět do archivu novinek